0
 • Alışveriş sepetiniz boş!

 • Kitap Teslimat ve Kargo Bilgileri

  • Yurtiçi Kargo 6.50 TL ve Aras Kargo 6.00 TL'dir. 100 TL üzeri KARGO ÜCRETSİZDİR. Kapıda Ödeme Sistemi ile yapılan alışverişlerde tutar gözetmeksizin 6.00 TL Kapıda Nakit Ödeme Bedeli veya 7.50 TL Kapıda Kredi Kartı Ödeme Bedeli sipariş tutarına eklenecektir.
  • Yurtdışı siparişlerde sınır gözetmeksizin kargo ücreti müşteriye aittir.
  • Bulunduğunuz yerde kargo firmasının şubesi yok ise kargolarınız en yakın ilgili kargo şubesine gönderilir.
  • Siparişleriniz gerçekleştiği zaman (saat 12.00 kadar olan siparişler için geçerlidir, bu saatlerden sonra gelen siparişler ertesi gün) stokta bulunan ve/veya anlaşmalı yayınevlerimizden temin edilen ürünler aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Stoklarımızda bulunmayan kitaplar en geç 2 iş günü içinde kargoya verilir. Anlaşmalı yayınevlerinden temin edilemeyen, baskısı olmayan, sehven sitemizde yer alan kitaplar mevcut değil veya bulunamıyorsa hemen veren üyemiz ile bağlantı kurulup başka bir ürün ile değiştirilebilir veya sipariş iptaline gidilebilir.
  • Resmi ve Milli tatil günlerinde alınan siparişler, bayram veya resmi tatil gününü takip eden ilk iş günü itibariyle sipariş sırasına göre kargoya verilir. Bayram öncesi kargoya verilen siparişler Bayram ve Resmi tatillerde kargolar çalışmadığından dolayı bitimini takip eden günden itibaren teslim edilmeye başlanır.
  Olumsuz durumlarla çok nadiren karşılaşılsa da, mevcut haklarınızın/mızın kaybolmaması için : Siparişinizi kargo şirketi personelinden teslim alırken; paketin açılmamış ve hasarsız bir durumda olduğundan emin olun. Aksi bir durumda, paketi teslim almayınız. Dilerseniz kargo şirketinin yerel şubesi ile görüşün ve zabıt tutulmasını sağlayınız.