0
 • Alışveriş sepetiniz boş!

 • Gizlilik İlkeleri

  Bu gizlilik ilkeleri BOLCAAL İnternet Alışveriş Hizmetleri tarafından, alokitabevi.com'un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.alokitabevi.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

  IP adresiniz sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

  Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için Cookie`lerden yararlanılmaktadır. Cookie`lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

  Sitemizin üye kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-postal adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, meslek gibi) ve kişiye özel bilgilerini (t.c. kimlik numarası.... vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. Sitemizde verdiğiniz kişisel ve iletişim bilgileriniz 3. şahışlarla paylaşılmamaktadır. Verdiğiniz bilgilerin gizliliğinin korunması kurumumuzun güvencesindedir.

  İletişim bilgileri ayrıca sizlerle iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde toplanmaktadır.

  Hiçbir şekilde sitemizde ve altyapısında kredi kartı bilgilerinize ait bilgiler tutulmamaktadır. Her yeni alışverişinizde bu bilgiler size tekrar sorulmakta ve sadece işleminizin onaylanması için seçmiş olduğunuz ilgili Bankanın sanalpos alanına gönderilmektedir.

  www.alokitabevi.com Ödeme aşamasında 256 bit Rapid SSL Güvenlik Sertifikası ile tüm alışverişlerinizde %100 koruma sağlamaktadır.

  www.alokitabevi.com alışverişlerinizde güvenliğinizi sağlamak için sürekli olarak yenilenen teknolojileri uygulamaktadır, kredi kartı numaranızı, şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi saklamaz. Ödeme aşamasında Kredi Kartı ile ilgili işlemleriniz Banka tarafında gerçekleştirilir. Bu yüzden her alışverişinizde yeniden kredi kartı bilgilerinizi girmenizi talep ediyoruz.

  www.alokitabevi.com ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

  1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı www.alokitabevi.com'a aittir. Bu materyallerin kopyalanması ancak izne bağlıdır.

  2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı alokitabevi.com sorumlu kabul edilemez.

  3- Üçüncü bir siteye www.alokitabevi.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan www.alokitabevi.com bağlantılarının güvenliğini www.alokitabevi.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay www.alokitabevi.com sorumlu tutulamaz.

  4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı www.alokitabevi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  5- www.alokitabevi.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.